remonty Łódź, firma remontowa tanio

 

Strona główna      Usługi remontowe      Usługi transportowe       Usługi porządkowe      Ocieplanie budynków

O firmie      Docieplenia      Zakres remontów      Cennik remontów      Remonty realizacje      Kontakt

 

 


Kontakt


Remonty na terenie Łodzi, Pabianic oraz województwa łódzkiego. Ponadto docieplanie domów oraz usługi transportowe w Łodzi

Zadzwoń, dowiedz się więcej.

Niżej artykuł remontowy poświęcony montażowi ścianek działowych czyli tzw. suchej zabudowy:


Ścianki działowe to taki „zaczarowany” sposób zagospodarowania wnętrza, który pozwala zupełnie inaczej niż dotychczas zaaranżować powierzchnie mieszkalne – wydawałoby się – niemożliwe do przekształcenia. Z jednego wielkiego pokoju zrobić trzy? Żaden problem. Zmienić ukłąd wejść do pomieszczenia, a nawet kąt, pod jakim stoją w stosunku do siebie ściany? Także niewielki kłopot. Umożliwiają to nowe techniki stawiania ścianek działowych, coraz lżejsze – tak w sensie dosłownym, czyli materiałów, z jakich są wykonywane, jak i w znaczeniu mniejszej pracochłonności.

Jeden telefon do w miarę dobrego fachowca w Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim, czy pobliskim Zgierzu wystarczy, by w kilku zwięzłych zdaniach można było opisać swoje potrzeby i w kilkunastu zdaniach otrzymać rozwiązanie, w jaki sposób prace powinny być wykonane.

Możliwości postawienia ścianek lekkich, a zarazem solidnych daje już nie tylko kompilacja kartonu i gipsu, choć ta właśnie technika wciąż wydaje się najpopularniejsza. Dodatkowym atutem, ważnym dla osób myślących o bezpieczeństwie powierzchni mieszkalność jest znaczna odporność takich materiałów budowlanych na ogień i łatwość zachowania czystości w późniejszej eksploatacji (płyty nie kruszą się, tak jak kiedyś i są na tyle trwałe, że nie wymagają „podnoszenia” czy uzupełniania ubytków, jeżeli oczywiście ktoś nie przesadza z trzaskaniem drzwiami lub nie próbuje używać do mocowania w ścianach obrazków urządzeń o ogromnej mocy).

Przy zachowaniu odpowiedniej jakości materiałów, odpowiednim wykonaniu i eksploatacji „z głową” ścianki działowe mogą nam służyć przez długie lata, różniąc się od ścian nośnych praktycznie tylko tym, że... są wygodniejsze, bo w razie potrzeby możliwe do zdemontowania. Wiadomo, jak szybko mogą zmieniać się koncepcje dotyczące wystroju, zwłaszcza za sprawą kreatywnych pań domu. 

Szukasz dobrej ekipy remontowej ?
Planujesz remont mieszkania ?


Remonty Łódź - doświadczona firma remontowa, tanio !

 

kompleksowe remonty, docieplenia domów oraz usługi transportowe - Łódź, Pabianice

Prawa autorskie zastrzeżone remonty-transport.pl © az-studio.pl strony internetowe łódź