remonty Łódź, firma remontowa tanio

 

Strona główna      Usługi remontowe      Usługi transportowe       Usługi porządkowe      Ocieplanie budynków

O firmie      Docieplenia      Zakres remontów      Cennik remontów      Remonty realizacje      Kontakt

 

 


Remonty w Bełchatowie, firma z doświadczeniem w usługach remontowych.


Remonty mieszkań, docieplanie domów w Bełchatowie, Wieluniu I okolicach..
Przykładowe prace remontowo-wykończeniowe.

 

Remonty mieszkań, artykuł pomocniczy:


Ubikacja razem z łazienką czy osobno? Odpowiedź na to pytanie jeszcze kilkadziesiąt lat temu była bardzo prosta – najlepiej osobno. Bo to oznaczało niedostępny wcześniej luksus, mniej przeszkadzało w codziennym życiu (osoba zajmująca łazienkę choćby na chwilę nie blokowała pozostałym domownikom dostępu do, za przeproszeniem, sedesu). W nowo powstających blokach z wielkiej płyty – czy to w Bełchatowie, Pabianicach czy Zgierzu osobne toalety były wielkim odkryciem dla wprowadzających się lokatorów. Nieważne, że bardzo ciasne, często usytuowane w mało dogodnych punktach mieszkań, często tuż za cienką ścianą kuchni albo sypialni...

Remont mieszkania w Bełchatowie nie musi być drogi. Usługi remontowe taniej są zawsze poza sezonem czyli zimą. Wszystko zmieniło się wraz z rozwojem technologii, wzbogaceniem się społeczeństwa, otwarciem na świat. Bo kto powiedział, że łazienka ma służyć wyłącznie myciu się, a ubikacja załatwianiu potrzeb fizjologicznych? W powstających od lat dziewięćdziesiątych nowoczesnych domach łązienki często wyglądają jak salony, living rooms z prawdziwego zdarzenia, gdzie bez większych przeszkód domownicy mogą spędzać całe godziny. W tych obszernych pomieszczeniach sedesy usytuowane są obok bidetów, w pewnym oddaleniu od wielkich wanien, które mogą pełnić nawet role basenów, zaprojektowanych tak, że brakuje tylko stoliczka z szampanem lub wytwornym drinkiem do sięgnięcia w trakcie kąpieli. Jakże dalekie to odniesienie do przaśnych i ciasnych łazienek oraz toalet ze starych bloków.

Dziś to również wyzwanie dla projektujących wnętrza i realizujących plany innych specjalistów fachowców od remontów. Odwiedzamy się w domach coraz częściej zapraszamy gości i składamy wizyty – obserwujemy dokładnie ciekawe rozwiązania we wnętrzach zastosowane u innych i chętnie kopiujemy dobre pomysły. Nic w tym złego. Jeżeli jeszcze trafimy na dobrego fachowca od wykonawstwa, to wkrótce już możemy się cieszyć nową aranżacją: czy to łazienki, czy pomieszczenia przeznaczonego na wc. Albo obu na raz.

 

 

Szukasz dobrej ekipy remontowej ?
Planujesz remont mieszkania ?


Remonty Łódź - doświadczona firma remontowa, tanio !

 

remonty mieszkań Bełchatów

Prawa autorskie zastrzeżone remonty-transport.pl © az-studio.pl strony internetowe łódź