remonty Łódź, firma remontowa tanio

 

Strona główna      Usługi remontowe      Usługi transportowe       Usługi porządkowe      Ocieplanie budynków

O firmie      Docieplenia      Zakres remontów      Cennik remontów      Remonty realizacje      KontaktRemonty mieszkań Łódź, ekipa z doświadczeniem w branży !

Firma remontowa z Łodzi.

Przebieg prac remontowych, remontów mieszkań I pozostałych usług remontowych.

Budowa antresoli w mieszkaniu czasem wynika z konieczności, bo brakuje miejsca i trzeba jakoś zorganizowac przestrzeń w niezbyt obszernym, ale wysokim lokum. Czasem jednak jest wynikiem fantazji właścicieli mieszkania, bo powierzchni do zagospodarowania nie brakuje, mają oni jednak ochotę na wzbogacenie jej dodatkowym, sztucznie stworzonym „pięterkiem”. Konstrukcja musi być całkowicie stabilna, to raz.

Antresola musi wszakże utrzymać nie tylko przebywające na niej osoby, ale też niekiedy ciężkie meble. Instalacja taka musi być też dopasowana do reszty pokoju, to dwa. Rzadko bowiem zwycięża koncepcja, zgodnie z którą dodatkowe półpiętro ma odróżniać się od reszty całkowicie i wyglądać jak zupełnie inna część mieszkania. Pamiętajmy, że kącik na antresoli, choćby pełnił rolę sypialni czy pracowni przeznaczonej wyłącznie dla domownika (bez wstępu dla zapraszanych do mieszkania innych osób), jest zazwyczaj doskonale widoczny dla gości i powinien sprawiać jak najbardziej naturalne wrażenie, stanowić z resztą lokalu pewną całość, a nie dobudowanym na siłę dodatkowym poziomem, wymuszonym brakiem miejsca na poziomie podłogi.

Jakich fachowców – bez względu na to, czy inwestycję przeprowadzamy w Łodzi, Pabianicach czy też np. Zgierzu – potrzebujemy do budowy antresoli? Na pewno sprawnego cieśli, specjalisty od schodów, dobrego fachowca zajmującego się podłogami i ściankami działowymi. Ryzykowna jest pokusa montowania nad antresolą okien dachowych (wieczne marzenie o spaniu pod gwiazdami), nie wszędzie bowiem takie okno może zostać zainstalowane.

W tej kwestii również najlepiej poradzić się doświadczonego specjalisty i nie próbować tak skomplikowanych technicznie przeróbek we własnym zakresie. Podstawą pozostają niezmiennie sprawy bezpieczeństwa, a zapewnienie szczelności dachu czy wspomnianej stabilności budowanej we wnętrzu antresoli właśnie do takich spraw należy.


Zakres usług porządkowych.


pranie podciśnieniowe:  

podciśnieniowe pranie dywanów, wykładzin, a także bezpieczne dla tkaniny pranie: wersalki, kanapy, rogówki, pufy, fotala lub krzesła.
pranie tapicerki samochodowej:
Bezpieczne dla tapicerki samochodowej profesjonalne czyszczenie i pranie zarówno tapicerek samochodowych, jak też kompleksowe czyszczenie auta (czyszczenie kokpitu, mycie szyb)
usługi sprzątająco-porządkowe po remoncie:
usługi porządkowe mieszkań po pracach remontowych
w tym możliwość  umycia okien, podłóg, sanitariatów, ścieranie kurzu itd.


 

Szukasz dobrej ekipy remontowej ?
Planujesz remont mieszkania ?


Remonty Łódź - doświadczona firma remontowa, tanio !

 

 

 

Prawa autorskie zastrzeżone remonty-transport.pl © az-studio.pl strony internetowe łódź