Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych


Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w zasadzie wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających znawców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. https://medpolonia.com.pl W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.

Tagi dla artykułu

usługi